www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 623 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Marketing Osztálya

 termékmenedzser

munkatársat keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú – közgazdasági – végzettség;
  • Min. 2-3 éves, termékmenedzseri munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Gyógyszergyári szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • Digitális marketingben való jártasság előnyt jelent;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Problémamegoldó gondolkodásmód;
  • Kezdeményezőkészség;
  • Kreativitás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Precizitás;
  • Munkabírás.

Feladatok:

  • A piaci trendek elemzése alapján az általa kezelt márkák hosszú távú termékfejlesztési, disztribúciós, ár- és kommunikációs stratégiájának kialakítása, amely biztosítja a márkák hosszú távú sikeres piaci szereplését és a vállalat által elvárt teljesítményt;
  • Az éves marketing terv elkészítése, kivitelezése és kontrollja;
  • Marketing és promóciós anyagok létrehozásának koordinálása és ellenőrzése;
  • A termékkörhöz kapcsolódó marketing költségkeretek hatékony felhasználása, a marketingtevékenység hatékonyságának elemzése.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapat ;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: azonnal

A jelentkezés módja: Önéletrajzát és motivációs levelét 2015. szeptember 8-ig az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol