www.cvonline.hu

Termékmenedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 923997

Autóipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk százhalombattai telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • menedzser alkat,
  • változások kezelése menedzselése,
  • feladatok, folyamatok koordinálása,
  • globális átlátó szemlélet.
Elvárások:
  • pénzügyi ismeretek,
  • folyamatok átlátása, szervezése, optimalizálása,
  • projekt szemlélet,
  • német vagy angol nyelv ismerete.
Előny:
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes bérezés,
  • projektmenedzseri előre lépes.
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, rugalmas projekt szemléletnek megfelelő
  • Munkavégzés helye: Százhalombatta, Iparos utca 2.
Kapcsolat:
Referencia kód: TTM-001
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel
tudjuk felvenni a kapcsolatot.