www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 712 napja lejárt

CompMarket Hungary Zrt. 10 éves múlttal rendelkező, a hazai piacon a legdinamikusabban fejlődő, innovatív informatikai eszközök nagykereskedelmével és disztribúciójával foglalkozó cég. A folyamatos fejlődést többek között a rugalmas ügyfélkezelésünknek és a cégnél uralkodó általános pozitív hangulatnak és eredményorientáltságnak köszönhetjük. Ebbe a fiatalos, közvetlen és jó hangulatú csapatba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Adott gyártók és termékkörök önálló felelősségteljes rendelése az értékesítési igények alapján
  • Napi kapcsolattartás a külföldi és belföldi gyártói képviseletekkel
  • Logisztikai folyamatok nyomon követése
  • Árazási politika kialakításában való részvétel a piaci igények és lehetőségek szem előtt tartásával
  • Termék életciklus menedzsment
  • Új termékek piaci bevezetése
  • Értékesítés ösztönző akciók kitalálása és megvalósítása
  • Számlázási folyamatok nyomon követése
  • Szoros együttműködés az értékesítési csapattal
  • Új termékek alapos megismerése után képzések tartása az értékesítés részére

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható számítástechnikai és hardware ismeretek
  • Motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol nyelv magabiztos ismerete elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez (írásban és szóban)
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Eredményorientáltság, a feladat jellegéhez szükséges kitartás és elkötelezettség
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Rugalmasság

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat

Ami kínálunk:

  • Színvonalas, modern munkakörülmények
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes, eredmény orientált csapat
  • Lehetőség a teljes értékesítési folyamat átlátására
  • Hosszútávú karrier lehetőség

Munkavégzés helyeBudapest

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődésüket, fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzukat fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre küldjék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol