www.cvonline.hu
Termékmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896577
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Üzleti megoldások fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk megfelelő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Piaci jövőkép kialakítása, nemzetközi termékek és szolgáltatások fejlesztésében és piacra vitelében aktív részvétel

  • Átfogó hazai és nemzetközi piackutatás

  • A piaci információk alapján a termékfejlesztési irányok meghatározása

  • A termékfejlesztésben résztvevő fontos hazai és nemzetközi partnerek megkeresése, partner management

  • Érték- és szolgáltatáslánc szemléletű fejlesztési megközelítés

  • Endt2end típusú munka attitűd

  • Proaktív részvétel a termék és szolgáltatás fejlesztésben

  • Sales igényekkel együttműködve üzletfejlesztési célok meghatározása

  • Szoros Team szellemű együttműködés a társosztályokkal

  • Ajánlatok technikai előkészítése
  • Elvárások

  • Minimum négy éves termékmenedzseri vagy projektmenedzseri tapasztalat

  • Proaktív, kreatív, önálló személyiség

  • Rendszer és projektszemlélet

  • Informatikai és PKI affinitás

  • Üzletfejlesztési, piac és termékfejlesztési tapasztalat

  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Nagy munkabírás

  • Rugalmas munkaidő beosztás

  • Előnyök

  • Informatikai területen hasonló pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió