www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 961 napja lejárt

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető informatikai cége, akik egyedülállóan széleskörű IT szolgáltatásokat nyújtanak. Óbudai irodájukba keresünk IT (elsősorban Cisco és HP) termékek kereskedelmében szerzett pár éves tapasztalattal rendelkező

munkatársat hálózati eszközök és megoldások területére.

Feladatok:

  • Gyártókkal, disztribútorokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment,
  • kiemelt ügyfélmenedzserek támogatása,
  • ajánlatkészítés, szerződések kezelése.

Elvárások:

  • IT kereskedelemben szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • IT piac ismerete,
  • Cisco, HP termékek, megoldások ismerete,
  • felsőfokú végzettség,
  • aktív, középszintű angol nyelvtudás,
  • értékesítői és műszaki attitűd, ügyfélközpontúság,
  • kíváló kommunikációkészség.

Előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett korábbi tapasztalat,
  • Juniper, BalaBit, WatchGuard, D-Link termékek, megoldások ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes kompenzációs csomag,
  • stabil cég nyújtotta biztonság,
  • kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol