www.cvonline.hu
Termékmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.25.
Hirdetés azonosító: 870690
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

 Üzleti megoldások fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk megfelelő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok és felelősség:

  • Piaci jövőkép kialakítása, nemzetközi termékek és szolgáltatások fejlesztésében és piacra vitelében aktív részvétel
  • Átfogó hazai és nemzetközi piackutatás
  • A piaci információk alapján a termékfejlesztési irányok meghatározása
  • A termékfejlesztésben résztvevő fontos hazai és nemzetközi partnerek megkeresése, partner management
  • Érték- és szolgáltatáslánc szemléletű fejlesztési megközelítés
  • Endt2end típusú munka attitűd
  • Proaktív részvétel a termék és szolgáltatás fejlesztésben
  • Sales igényekkel együttműködve üzletfejlesztési célok meghatározása
  • Szoros Team szellemű együttműködés a társosztályokkal
  • Ajánlatok technikai előkészítése

Elvárások:

  • Minimum négy éves termékmenedzseri vagy projektmenedzseri tapasztalat
  • Proaktív, kreatív, önálló személyiség
  • Rendszer és projektszemlélet
  • Informatikai és PKI affinitás
  • Üzletfejlesztési, piac és termékfejlesztési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Nagy munkabírás
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Előnyt jelent:

  • Informatikai területen hasonló pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Kihívó, változatos feladatok
  • Dinamikus környezet
  • Professzionális csapat
  • kiváló munkakörülmények
  • sportolási és rekreációs lehetőségek irodaházon belül
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag