www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 903 napja lejárt

 A Láng Kereskedelmi Kft.,

 Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége, kiemelkedően széles pótalkatrész választékának menedzseléséhez központi irodájába keres

 kollégát.

Főbb feladatok:

  • Beszállítói tárgyalások bonyolítása, kapcsolattartás
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Kiskereskedelmi árak meghatározása a beszerzési árak figyelembevételével
  • Termékstratégia fejlesztése
  • Termékmarketing koordinálása
  • Értékesítés igényei alapján javaslattétel új termékek bevezetésére

Az ideális jelölt tudása, végzettsége, tapasztalatai:

  • Szakirányú felsőfokú képesítés, végzettség (Közgazdaság/Marketing)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás  (ezen kívül a német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Microsoft Office magas fokú felhasználói szintű ismerete
  • Minimum két év munkatapasztalat hasonló területen
  • Jogosítvány
  • Alkatrészismeret előnynek számít

Képességek:

  • Csapatszellem, emellett önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Nagy munkabírás
  • Megbízhatóság, határidő fegyelem
  • Jó kommunikációs készség
  • Alkalmasság a multikulturális környezetben történő munkavégzésre

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bér
  • kiemelkedő bónuszprogram
  • cafeteria juttatás a vállalati szabályzat szerint
  • budapesti, jól megközelíthető munkahely

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal valamint a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő