www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 941 napja lejárt

Az UNDEFASA KFT. gyakornoki programja keretében
munkakörre keres új munkavállalókat.

Feladatok:

  • web-shop karbantartás,
  • termékleírások,
  • termékfotók,
  • árak és egyéb jellemzők figyelemmel kísérése, aktualizálása,
  • akciók figyelése, új termékek keresése,
  • kapcsolattartás gyártókkal, leendő beszállítókkal.

Elvárások:

  • nappali rendszerben megszerzett Marketing- és reklámügyintéző (OKJ 52 342 01) szakképesítés,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek.

Amit ajánlunk:

  • szakmai tapasztalatszerzés,
  • változatos és izgalmas feladatok egy fiatalos, dinamikusan fejlődő, innovatív cégnél.

Előny:

  • idegen nyelv ismerete.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő