www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

X. kerületi importőr-nagy és kiskereskedelemmel foglalkozó 25 éves család vállalkozás keres projekt, és

termékmenedzseri

pozícióra jelentkezőket.

 projekt és termék manager pozíció

Cégleírás

Cégünk számos szakterületen (hagyományos és professzionális kert és tóépítészeti anyagok-eszközök nagy-, és kiskereskedelme, felszíni és földbe süllyeszthető esővízhasznosítási rendszerek forgalmazása, földmedrű tározók, betonaknák vízzáró szigetelése, kerti és Bio-fürdtavak komplett kialakítása-szaktanácsadással, forgalom-, és biztonságtechnikai anyagok – eszközök értékesítése) elismert, idén 25 éve működő, magyar tulajdonú vállalkozás. Folyamatos fejlődésünket, megújulásunkat csapatunkhoz csatlakozó, új, kreatív és lelkes kollégákkal való bővülésben látjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatos  kapcsolattartás vevőkkel, külföldi beszállítókkal (email, telefon, személyesen tárgyalások lebonyolítása)
  • Termékismeret és szigeteléstechnológiai ismeretek elméleti és gyakorlati elsajátítása (hagyományos és professzionális szűrők, szivattyúk, szökőkutak és kiegészítői, kerti és tavi világítás, EPDM és HDPE szigetelő anyagok és szigetelés technológiai rendszerek)
  • Szaktanácsadás, műszaki kérdések egyeztetése ügyfelekkel,
  • Beszállítói és vevői megrendelések kezelése,
  • Beszállítói megrendelések fuvarszervezése,
  • Készletfigyelés,
  • Árajánlatok készítése, árajánlatok műszaki részleteinek letisztázása, szükség esetén a beszállítóval is
  • Projekt előkészítés (tárgyalás, ajánlatadás)
  • Projekt követés (ajánlattól a szerződéskötésig)
  • Projekt dokumentáció elkészítése (a projekt megvalósulását követő dokumentumok elkészítése)
  • Projekt határidők (ajánlat adás, kiszállítás, vállalások) tartása, folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás cégen belül kollégákkal, alvállalkozókkal és a projekt megrendelőjével
  • Árképzés, árlista készítése
  • Adminisztratív tevékenységek precíz ellátása,
  • Cikktörzs, vevőtörzs, beszállítói törzs folyamatos frissítése
  • Fordítások, termékleírások, használati útmutatók készítése
  • EME engedélyek figyelemmel kísérése
  • Új ügyfelek (vevők, projektek felkutatása) és beszállítók felkutatása
  • Adott termékek területén piackutatás (konkurencia vizsgálat, vevői igények felmérése)
  • Vevői elégedettség mérése, után követése
  • Kiállításokon szervezése és azon való részvétel
  • Vevőoktatások megszervezése, power-pointos előadás megtartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép és/vagy felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk olyan pályakezdőkét akik érdeklődnek  cégünk által forgalmazott termékek iránt!)
  • tóépítési ismeretek, és /vagy hobby szintű érdeklődés a témában
  • értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • kiváló kereskedelmi érzék
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás és szaknyelv ismerete
  • termelékeny munkavégzés (a célon a fókusz)
  • kiváló kommunikációs készség
  • számítógépes felhasználói tapasztalat különösen Excel és Powerpoint
  • határozott, diplomatikus személyiség
  • rendszerszemlélet
  • rendszerező képesség
  • kitartó
  • kérdezni tudás
  • hallgatni tudás
  • lényegre törő
  • feddhetetlenség
  • példamutató mind munkájában mind viselkedésében
  • változásra való készség
  • érdeklődő, önálló, kreatív, nyitott, vidám személyiség
  • jó stressz tűrő képesség
  • kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány és több éves autóvezetői tapasztalat

Előny:

  • gépészeti vagy vízgépészeti végzettség
  • multinacionális környezetben (is) szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • vezetői készségek
  • tervezői program használata, ismerete

Munkavégzés helye:

1105 Budapest, Kelemen utca 25.

Munkaidő: 8.00-17.00

Bérezés:

  • Alapbér,
  • Árréstömeg függő mozgó bér,
  • Caffeteria

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével e-mailben kérjük megküldeni az alábbi email címre,” projekt manageri pozícióra jelentkezés” pozíció megjelölésével.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol