www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 1138 napja lejárt
51789-TermékmenedzserLink megjelenítése">

Magyarország egyik legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának – Lakossági marketing csapatába munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok
  • Teljes körű felelősség a felelősségi körébe tartozó termékekre vonatkozó számok betartásáért annak érdekében, hogy a költségvetésben szereplő célok teljesüljenek.
  • Általános termék stratégia és terv meghatározása, termékek csomagokba rendezése, árazása, akciók kitalálása, megvalósítása
  • Termékvonal életciklus menedzsment a stratégiai tervezéstől a taktikai tevékenységekig, a regionális piacmenedzserrel együttműködve.
  • Termékre vonatkozó beszámolók, költségvetési előrejelzések, adat és versenytárs elemzés készítése.
  • Együttműködés a megtartó csapattal a meglévő ügyfelek kezeléséről, a bevétel növeléséről és az ügyfélvesztés csökkentéséről.
  • Együttműködés a műszaki és megvalósítással foglalkozó csapatokkal, a legjobb ügyfélélmény biztosítása érdekében a műszaki projektekben (upgrade-ek, hálózat-bővítések, stb.)
  • Együttműködés a Termékfejlesztéssel a termékek szükséges javításának, módosításának, illetve továbbfejlesztésének meghatározásában
Munkakör betöltésének feltételei
  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Min. 1-2 év Termékmarketing tapasztalat telekommunikációban és/vagy FMCG-ben és /vagy pénzintézeti szektorban
  • Analitikus szemléletmód
  • Üzleti gondolkodás
  • Konfliktus kezelés
  • Megoldás orientált hozzáállás
  • Aktív angol haladó nyelvtudás
  • Excel és Power Point programok haladó szintű ismerete, és aktív használata
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Marketing promóciók területén szerzett tapasztalat
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 51.789-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika