www.cvonline.hu

TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 1354 napja lejárt

TERMÉKMENEDZSER POZÍCIÓ

BIOTECHNOLÓGIAI KUTATÁSI ANYAGOK FORGALMAZÁSÁHOZ KERESÜNK TELJESÍTMÉNY ORIENTÁLT BIOLÓGUS VÉGZETTSÉGŰ TERMÉKMENEDZSERT ANGOL NYELVTUDÁSSAL, AKI ELHIVATOTTSÁGOT ÉREZ A KUTATÓK EGYEDI IGÉNYEINEK  GYÁRTÓINK KÍNÁLATÁBÓL TÖRTÉNŐ KIELÉGÍTÉSÉRE. AZ IDEÁLIS JELÖLT ISMERI A BIOLÓGIAI, ORVOSTUDOMÁNYI KUTATÓLABORATÓRIUMOK FŐBB MUNKAFOLYAMATAIT, ESZKÖZEIT,  ANYAGAIT.

Elvárások:

  • kiemelkedő kapcsolatépítési, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • precizitás
  • önállóság
  • gyors reakcióidő
  • magas szintű és kreatív szervezőkészség
  • nagyfokú munkabírás, rugalmasság, jó stressztűrő képesség
  • tárgyaló- és levelező-képes angol nyelvtudás
  • word, excel, magabiztos használata

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, igények megismerése, szállítók kínálatának, akcióknak ismertetése, ajánlatok készítése, katalógusok, terméktájékoztatók eljuttatása, megrendelések szerzése, ajánlatokkal kapcsolatos információk szerzése.
  • Kiállításokon, termékbemutatókon, külföldi továbbképzéseken, - megbeszéléseken való részvétel
  • Javaslattevés új termékkörök felvételére,  új szállítókkal történő kapcsolatfelvételre
  • Vezetők napi munkájának odaadó támogatása

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött maximum 1 oldalas fényképes önéletrajzzal és maximum fél oldalas motivációs levéllel, valamint bruttó bérigény megjelölésével lehet. A PÁLYÁZÓ ÉLETRAJZA TARTALMAZZA A JELÖLT ISKOLAI VÉGZETTSÉGÉT, EDDIGI MUNKAHELYEIT, BEOSZTÁSAIT.

Várható kezdés: 2014. január 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő