www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • Company_icon Cofidis Magyarország
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pénzintézeti szektorban szerzett 2-3 év tapasztalat (projektmenedzsment, termékmenedzsment, vagy értékesítés támogatási területen)
  • Az angol vagy francia nyelv tárgyalási szintű ismerete (min középfokú szakmai nyelvvizsga)
  • Agilis, önálló személyiség
  • Pontos munkavégzés, nagyfokú terhelhetőség

FELADATOK

  • Személyi kölcsön termékek kapcsán:
    • az ügyfélközpontúságot szem előtt tartva optimalizálja a folyamatokat
    • biztosítja a belső szabályzatoknak, és termék ÁSZF-nek megfelelő termékműködést a teljes életciklus folyamán
    • piaci körkép, versenytárs-elemzés, piaci trendek, várható jogszabályi változások nyomon követése
  • A termék életciklusának megfelelően a teljes belső kezelési folyamathoz szükséges informatikai és egyéb eszközök fejlesztése
  • Az értékesítési eredmények folyamatos nyomon követése, a marketing és értékesítési területtel szorosan együttműködve
  • Árazási-, termékpozícionálási javaslattétel
  • Projektek teljes körű menedzsmentje a fejlesztési igények összegyűjtésétől kezdve
  • Fejlesztői specifikáció elkészítése, fejlesztések tesztelése szoros együttműködésben az IT területtel
  • Stratégiai partnerségek kiépítése közösen a személyi hitelezésért felelős értékesítési területtel
  • A meglevő termékek módosítására vonatkozó igények koordinált és rendszeres összegyűjtése és feldolgozása
  • Kimutatások, statisztikák nyomon követése és prezentálása

ELŐNYT JELENT

  • Termék- vagy projektmenedzsment tevékenység során szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyamat- és/vagy üzletfejlesztési szakmai tapasztalat
  • Osztályokon átívelő folyamatok összefogásában szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • fiatal, lendületes csapat
  • biztos munkáltatói háttér
  • színvonalas munkakörülmények

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk a pozíció megjelölésével.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem > Üzletfejlesztő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi projektmenedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia