www.cvonline.hu

Termékmenedzser

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.15.
Jelentkezési határidő: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1089490
lejárt

Termékmenedzser kollegát keresünk 100%-ban magyar tulajdonú, kozmetikai és vegyipari termékeket gyártó partnerünk számára.

A cég hosszú távú karrier lehetőséget valamint a versenyképes alapfizetés mellé kimagasló teljesítményarányos jutalékot biztosít az új kollegának.

A Termékmenedzser legfontosabb feladatai:
  • Márkastratégia kidolgozása a piaci feltételeket figyelembe véve,
  • Új irányelvek kidolgozása a növekedés érdekében,
  • Új termékek bevezetése,
  • Marketing folyamatok kidolgozása és értékelése, marketing-mix vizsgálata,
  • Márkaismertség és jelenlét fejlesztése,
  • Piackutatások, prezentációk és statisztikák készítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás ügynökségekkel és a médiumokkal

Legfontosabb elvárások a Termékmenedzserrel szemben:

  • Tapasztalat FMCG termék-marketing területen,
  • Felsőfokú végzettség közgazdász vagy marketing irányon,
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban,
  • Analitikus látásmód, kimagasló elemzőképesség,
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek,
  • Precizitás, alapos és lelkiismeretes munkavégzés

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest