www.cvonline.hu

TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 432 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba kert területre

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • A Vállalati koncepciók és azok végrehajtásának korrekciója a magyar áruházakban
  • Az országos szortimentek továbbfejlesztése
  • Az országos és vállalati beszállítókkal folytatott tárgyalások támogatása
  • Készletcsökkentési kezdeményezések végrehajtása az országos beszállítókkal
  • Az országos eladási árak meghatározása a meghatározott árazási stratégiát figyelembe véve
  • Az országos promóciós tételek és országos aktivitási kezdeményezések meghatározása
  • A listázási adatok előkészítése
  • A szortimenttel kapcsolatos áruházi kommunikáció biztosítása
  • A helyi szortiment bevezetések támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • vevőközpontú gondolkodás
  • analitikai, logikai készség, átfogó látásmód
  • szabálykövetés
  • döntési képesség, kezdeményezőkészség
  • középfokú szinten kommunikál angolul mind szóban, mind pedig írásban.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a TERMÉKMENEDZSER megnevezést.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol