www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Baranya megyei, autóiparba beszállító műanyag fröccsöntő vállalat keres szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új és meglévő projectek árajánlatainak kidolgozása, nyomon követése
  • Alkatrészek gyártási/rajzi követelményeinek összegyűjtése és értelmezése
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok 3D-s és 2D-s gyártási rajzainak elkészítése
  • Új termékekre optimális szerszám koncepció kialakítása, gyártási elvek és eljárások fejlesztése
  • A már meglévő fröccsöntő szerszámok termelékenyebb, költséghatékonyabb üzemeltetése érdekében javaslatok tétele, műszaki fejlesztések végrehajtása
  • Fröccsöntő szerszámok és alkatrészek műszaki dokumentációjának karbantartása, szükség esetén pótlása
  • Fröccsöntő szerszámokhoz szükséges pótalkatrészek rendelésének költséghatékony rendszerének kidolgozása és felügyelete
  • A vevői igények kiszolgálásához szükséges pótalkatrészek szinten tartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a vevőkkel
  • Gyári lean tevékenységben való hatékony, aktív közreműködés
  • Gyártandó és gyártás alatt álló szerszámok, beszállítóik nyomon követése

Elvárások

  • Gépészeti vagy Szerszámtervezői szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • CAD/CAM rendszerek (3D, 2D) ismerete, készség szintű alkalmazása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • előny: német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Munkavégzés helye: Baranya megye, Komló

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldeni.
Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Termékmenedzser.

Elérhetőségi adatok:
RÁK Antenna Gyártó Kft., Kapcsolattartó: Pálfalvi Rita

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol