www.cvonline.hu

Termékmenedzser

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk, a Streamnet Kft., - a hazai AV és videokonferencia piacvezető cége – számára:

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a gyártók képviselőivel
  • Termékek up-to-date ismerete, pozícionálása
  • Árak, akciók, promóciók követése
  • Értékesítők támogatása termékinformációkkal, árkalkulációkkal
  • Konzultatív támogatási/értékesítési szemlélet
  • Egyszerűbb rendszerek tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú, főiskolai/egyetemi műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikáció készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló, pontos munkavégzés, határidők betartása, proaktív attitűd

Előny:

  • Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen szerzett diploma
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbfejlődés és előrelépési lehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hosszú távú, kreatív munkalehetőség
  • Innovatív technológiák megismerése

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a „Termékmenedzser” megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő