www.cvonline.hu

Termékmenedzser / szervező

  • A hirdetés 290 napja lejárt

Megbízónk az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló szoftverház. Magyarország egyik meghatározó informatikai szolgáltató cége, tevékenységének középpontjában üzleti alkalmazás fejlesztés és szállítás áll.

Feladatok

  • Ügyfelek igényeinek megismerése, rendszerezése, kezelése.
  • Üzleti igények alapján specifikáció készítése (funkcionális specifikáció, logikai rendszerterv),
  • Termékfejlesztés támogatása és fejlesztési koordináció
  • Részvétel projektek végrehajtásában
  • Értékesítés támogatás
  • Tesztelésben, tesztdokumentáció előállításában való közreműködés, tesztelés végrehajtása, hibák kiszűrése, meghatározása.
  • Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartatása és ellenőrzése.
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel: tartalmi követelmények, felügyelet.
  • Projektvezető támogatása, kimutatások, jelentések készítése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Üzleti területektől érkező igények gyors átlátása, azok strukturálása.
  • Informatikai fejlesztések és megvalósításban, tervezésében szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség.
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Integrált ügyviteli rendszerek bevezetésében, testre szabásában szerzett tapasztalat.
  • Felhasználók támogatásában szerezett tapasztalat.
  • Pénzintézeti informatikai projektekben eltöltött rendszerszervezői tapasztalat.
  • Számviteli rendszerek kialakításában szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a tanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.
A pályázatokat fényképes, részletes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, cím, telefonszám és pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő