www.cvonline.hu

Termékmenedzser - Számla- és megtakarítási termékek

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

(1,5 év határozott idő)

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Termékmenedzser - Számla- és megtakarítási termékek (1,5 év határozott idő) munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Bankszámla- és megtakarítási termékek fejlesztése, gondozása.
  • Konkurenciafigyelés és elemzés.
  • Árazási javaslatok készítése a vezetés számára.
  • Döntés előkészítő előterjesztések készítése.
  • Termékek jövedelmezőségének vizsgálata és védelme.
  • A termékhez kapcsolódó folyamatok kialakítása, belső utasítások készítése, segédletek felügyelete.
  • Értékesítés támogató- és oktatási anyagok összeállítása, véleményezése.
  • Ügyfél-tájékoztató anyagok karbantartása.
  • Marketing akciók kezdeményezése, részvétel a tervezésben, megvalósításban.
  • Közreműködés az éves tervezésben a felelősségi körébe tartozó termékek esetében.
  • Projektekben való részvétel.

Mit várunk?

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Középfokú angol nyelvtudás, aktív tudás írásban és szóban.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point, levelező rendszer), integrált banki rendszerek felhasználói szintű ismerete.
  • Passzív banki termékek mélyreható ismerete, aktív banki termékek általános ismerete.
  • 2-3 év hasonló területen szerzett gyakorlat (termékmenedzseri területen).

Személyiségbeli elvárások:

  • Önálló munkavégzés, dinamizmus;
  • Elemző és problémamegoldó képesség;
  • Kiváló szervező készség;
  • Célorientáltság;
  • Minőség tudatosság, precíz, pontos munkavégzés;
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban;
  • Nyitott személyiség, aki képes azonosulni az új elvárásokkal és feladatokkal;
  • Munkabírás, csapatszellem.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzügyi termék-értékesítési tapasztalat.

Állás adatai:

Állás azonosító: 2386
Pozíció pontos megnevezés: Termékmenedzser - Számla- és megtakarítási termékek (1,5 év határozott idő)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Termékfejlesztés/ Üzletfejlesztés
Munkaszerződés típusa: Határozott (18 hónap)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.08.25.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű