www.cvonline.hu
Termékmenedzser (Referenciaszám:PJ3397)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 919236
lejárt

Dinamikusan fejlődő, Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termékmenedzser

Feladatok:
- Termék életének nyomon követése
- Vevőtől/beszállítótól illetve a szervezeten belülről érkező változások koordinálása és nyomon követése
- Fejlesztési projektek tervezése, megvalósítása
- Esetleges új projektek képviselete

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Minimum 2-3 éves projektmérnöki vagy projektmenedzseri tapasztalat
- Legalább erős, középszintű német nyelvtudás
- Csapatmunka és hatékony, teljesítmény és célorientált munkavégzés

Előny:
- Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.