www.cvonline.hu

Termékmenedzser / Projektvezető

  • A hirdetés 223 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Egy adott termék teljes életútjáért felelős Projektvezetőt keresünk egy több lábon álló, stabil

multinacionális gyártó Partnerünk részére az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

NPI projekt teljes körű menedzselése;
Projekt csapat koordinálása, szoros együttműködésben a Program Managerrel;
Folyamatos egyeztetés, és kapcsolattartás a mérnökséggel (géptelepítés), logisztikával, design csapattal (stb),
NPI projekt tervezése és kontrollingja, a vevői igényeknek, belső céloknak megfelelően (minőség, mennyiség, határidők, költségek);
Minőség folyamatos javítása, Lean alapelvek követése;
Erőforrások optimális kihasználása;
Problémák eszkalálása, szükség esetén akciótervek elkészítése;
Terméktranszfer irányítása, előszerelési és késztermék összeszerelési gyártás elindítása.

Követelmények:

Műszaki területen szerzett diploma
3-5 éves tapasztalat (előny: elektronikában, fröccsöntésben szerzett tapasztalat)
Legalább 2 év vezetői tapasztalat
PPAP, PFMEA, Control Plan ismerete
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny:

Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Tapasztalatnak és szakmai tudásnak megfelelő motiváló bérezés.
Fejlődési lehetőség, karrierút támogatása.
Partnerünk költöző pályázók jelentkezését is szívesen fogadja!

Ideális pályázó:

Integrált gondolkodású, folyamatfejlesztési szemlélettel és jó tárgyalókészséggel rendelkező jelöltet vár Partnerünk.

Egyéb hasonló állások Önnek
Termékmenedzser

OTP Bank NyRt.

Feladatok: Az Igazgatóság OTPdirekt szolgáltatá...
Budapest, Pest

Projektvezető

Trenkwalder Kft

Piacvezető pályázati tanácsadó partnercégünk sz...
Szabolcs-Szatmár-Bereg, Magyarország

Budapest, Magyarország