www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Termékmenedzser munkatárs

Hozzáadva: 2016.12.08.

Budapesti székhelyű pénzügyi szektorban dolgozó partnerünkhöz keresünk új munkatársat Termékmenedzser munkatárs pozícióba!

Pozíció leírása

  • A Partnerünk termékeinek menedzselése (visszamérés, árazás, fejlesztés), különös tekintettel a banki tevékenységre.
  • Az Ügyfelünk jogi és compliance jellegű megfelelésének termék oldali biztosítása.
  • Kisebb projektek koordinálása, vezetése.
  • Stratégiai és döntés előkészítő anyagok elkészítése és előterjesztése.

Elvárások
  • Minimum angol középfok (írásban és szóban)
  • Nyitottság az új feladatokra
  • Együttműködő személyiség
  • Csapatszellem

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk
  • Önállóság
  • Stressz tűrés
  • Jó kommunikációs készség

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Marketing and Sales Manager

PBS International Kft.

Country:   Hungary (+36) • ...
Budapest

Art director

Cégnév elrejtése

Ügyfelünk egy high-end animációs stúdió, amely ...
Budapest

Junior médiatervező és -vásárló

PR, PA és marketing stratégiai tanácsadással fo...