www.cvonline.hu

Termékmenedzser munkatárs

  • A hirdetés 100 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég termékeinek menedzselése (visszamérés, árazás, fejlesztés) különös tekintettel a banki tevékenységekre
  • A jogi és compliance jellegű megfelelések termék oldali biztosítása
  • Projektek koordinálása, kisebb projektek önálló vezetése
  • Stratégiai és döntés előkészítési anyagok előkészítése és előterjesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 2 év pénzügyi, befektetés szolgáltatói, biztosítónál szerzett menedzseri, koordinátori gyakorlat
  • Projektekben és azok koordinálásában, vezetésében való jártasság
  • Magas szintű számítástechnikai tudás (Office, PowerPoint)
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Jó probléma megoldó képesség

Előny:

  • Banknál, Biztosítónál, Befektető cégnél szerzett termékmenedzseri, projekt koordinátori tapasztalat, nyitottság, csapat szellem, vidám, kiegyensúlyozott egyéniség.

Amit nyújtunk:

  • Nagyon jó munkahelyi légkör, fiatalos szellem, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Belvárosi munkahely mely könnyen meg közelíthető, fix bérezés és egyéb juttatások és még sok minden egyéb.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű