www.cvonline.hu

Termékmenedzser munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

MUNKA- TÁRS  HUNGÁRIA KFT.
XIV. kerületi villamossági nagykereskedésbe

termékmenedzser munkatársat

keresünk

Feladatok, felelősségek:

  • Az épületautomatizálási rendszerek piacán meghatározó helyet elfoglaló rendszer értékesítése (B2B és B2C)
  • Árajánlatok készítése
  • Oktatások tartása
  • Műszaki támogatás biztosítása a kivitelező partnerek számára
  • Kiállításokon való részvétel
  • Automatizálási rendszer programozása
  • Termékfejlesztésben (hardver, szoftver) való közvetett részvétel
  • Külföldi betanulás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség  (automatizálási-, informatikus-, gépész- vagy villamosmérnök)
  • Linux-rendszer programozási szintű ismerete
  • Értékesítési tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Épületautomatizálási területen szerzett tapasztalat
  • Cseh vagy szlovák nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fizetés megegyezés szerint
  • Stabil, egész évre bejelentett munkahely
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon biztosítása
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület
  • Kezdés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát kérem, küldje az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, IT / Informatika, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest