www.cvonline.hu

Termékmenedzser (ipari automatizálás)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 826966

Megbízónk a világ egyik vezetõ vállalata a villamos ipar területén villamosenergia-elosztásra, ipari folyamatirányításra és automatizálásra összpontosítva világszerte. A budapesti leányvállalat Ipari Automatizálás üzletágába, az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat:

Termékmenedzser

A munkakör legfőbb célja a nyereséges növekedés biztosítása a frekvenciaváltók, szervóhajtások, mozgásvezérlés, kiskategóriás PLC termékek esetében.

Feladatok:

- Termékbevezetések irányítása
- Kereskedelmi akciótervek megalkotása, nyomonkövetése
- Listaárak meghatározása, illetve változtatása
- Csatorna politika definiálása
- Marketing eszközök fejlesztése, bemutatása, az értékesítő csapat támogatása, motiválása
- Belső képzések vezetése
- Piaci résztvevők ismerete, vevők vásárlási szokásainak monitorozása
- Piaci árszintek naprekész ismerete
- PR, direkt marketing feladatok ellátása szakmai rendezvényeken

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 4-5 éves tapasztalat
- Erős értékesítői szemlélet
- Az angol nyelv naprakész ismerete
- Erős műszaki affinitás
- Ötletgazdag, kreatív hozzáállás
- Önálló munkavégzés az alapötlettől a megvalósulásig
- Extrovertált, priorizálni képes, terhelhető személyiség
- Vezetői készségek

Amit kínálunk:

- Kimagasló egyéni fejlődési lehetőségek
- Kihívásokkal teli munkakör, önálló, felelősségteljes munkavégzés, kreatív csapatszemlélet
- Multinacionális vállalati háttér
- Kiemelkedő kompenzációs csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a