www.cvonline.hu
Termékmenedzser (hűtőtechnika)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.20.
Jelentkezési határidő: 2016.01.26.
Hirdetés azonosító: 979891
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Budapest központjától kb. 30 km-re lévő, prémium építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- A cég hűtő , fagyasztó ajtó termékeinek értékesítése meglévő és új kivtelező, illetve beruházó ügyfelek részére
- Teljeskörű műszaki támogatás
- Kapcsolattartás a lengyel gyárral
- Részvétel termékfejlesztésben
- Építész tervezők, beruházók látogatása, támogatása
- Projektek felkutatása
- Bemutatók, prezentációk szervezése, megtartása

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
- Hűtéstechnikai tapasztalat, ideális esetben meglévő kapcsolatrendszer
- Magabiztos kereskedői véna
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- MS Office és internet ismeret
- Nyitottság, kiváló kapcsolatteremtő képesség és megbízhatóság
- Szervezett és kitartó munkavégzés
- Sikerorientált szemléletmód, rugalmasság
- Érvényes “B” kategóriás vezetői engedély
- Magas szinitű mobilitási hajlandóság az ország teljes területén történő munkavégzésre

Amit kínálunk:
- Biztos hátterű, nemzetközi cég
- A felettes vezető teljes körű támogatása az eladási tervek teljesítéséhez
- Sikerorientált kereskedelmi szervezet
- Versenyképes juttatási csomag, bónuszrendszer, céges autó