www.cvonline.hu

Műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó,

nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk új munkatársat

TERMÉKMENEDZSER

(HF 10-6985)

munkakörbe.

Feladat:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Árajánlatok készítése, értékesítési feladatok támogatása,
  • Folyamatos áruellátás biztosítása,
  • Installációs termékcsoportok alapos ismerete és szakvéleményezése,
  • Telephelyek és értékesítő kollégák részére szakmai segítségnyújtás.

Elvárások:

  • Villamosipari végzettség (középfokú, előny: felsőfokú),
  • Előny: tapasztalat az alábbi területeken: kábeltartó rendszerek, kapcsolók, szerelvények, villámvédelmi rendszerek, ipari csatlakozók,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Minimum alap szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Érdekes, változatos feladatok.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Dél-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát

küldje a „HF 10-6985-es” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése