www.cvonline.hu

Termékmenedzser gyakornok

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Az új munkatárs a termékmenedzsment csapat nélkülözhetetlen tagja, együttműködik a marketing és a kereskedelmi osztályokkal. Munkájával támogatja a termékmenedzsert, piacot kutat, elemzéseket készít, döntés-előkészítést végez. Munkája során megismeri nemcsak a bankszektor működését, de betekintést nyer az FMCG világába is.

Feladatok:

  • a termékmenedzser munkájának támogatása
  • piackutatás és elemzés (naprakész információk a terméktrendek és az árak, valamint a fogyasztói igények és lehetőségek terén)
  • riportokhoz és prezentációkhoz szükséges adatok előkészítése
  • rendszeres riportok, lekérdezések és elemzések elkészítése
  • a társterületekkel való szoros együttműködés
  • az új projektek kapcsán operatív támogatás, tesztelés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok közgazdaság és/ vagy marketing területen
  • Haladó MS Office és Excel ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Dinamikus, motivált hozzáállás, logikus és kreatív gondolkodás, önálló, jó probléma megoldási készség

Amit ajánlunk neked:

  • Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Vállalat szakértőinek támogatása

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd angol és magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet fizetési igény megjelölésével együtt az alábbiakban olvasható e-mail címre termékmenedzser gyakornok hivatkozással.