www.cvonline.hu

Termékmenedzser gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1120006
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk Termékmenedzser gyakornok munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Termékmenedzser napi munkájának támogatása,
  • Árlisták, termékleírások készítése,
  • Termékmenedzseri tevékenységet támogató szoftver használata, adminisztrációja,

Elvárások:

  • Gazdasági vagy műszaki tanulmányok aktív nappali jogviszonnyal
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás
  • Affinitás IT területen
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: heti 20-25 óra vállalása hétfő és péntek között

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi érdeklődés

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 926 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően vagy küld el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.