www.cvonline.hu

Termékmenedzser gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1070322

Feladatok:

  • Szoftveres megoldásokat támogató termékmenedzser munkájának támogatása
  • Az értékesítési csapat támogatása belső termékmarketing révén
  • Adminisztrációs csapattal való együttműködés
  • IT üzleti megoldásokhoz kapcsolódó Marketing anyagok és esettanulmányok készítése
  • Havi kimutatások készítése és ellenőrzése
  • Szerződések előkészítése
  • Kampányok utókövetése, ügyfélvisszajelzések összegyűjtése illetve annak értékelése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok (marketing, informatika, műszaki menedzser területen)
  • Középfokú angol nyelvtudás és magas szintű MS Office ismeret
  • Proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra
  • Fejlődési lehetőséget üzleti megoldások marketing területén
  • Támogató és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest