www.cvonline.hu

Termékmenedzser gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1064054

Feladatok:

  • Szoftveres megoldásokat támogató termékmenedzser munkájának támogatása,
  • Az értékesítési csapat támogatása belső termékmarketing révén,
  • Adminisztrációs csapattal való együttműködés,
  • IT üzleti megoldásokhoz kapcsolódó Marketing anyagok és esettanulmányok készítése,
  • Havi kimutatások készítése és ellenőrzése,
  • Szerződések előkészítése,
  • Kampányok utókövetése, ügyfélvisszajelzések összegyűjtése illetve annak értékelése.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok (marketing, informatika, műszaki menedzser területen),
  • Középfokú angol nyelvtudás és magas szintű MS Office ismeret,
  • Proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó készség.

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra,
  • Fejlődési lehetőséget üzleti megoldások marketing területén,
  • Támogató és kellemes munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON-TERMEKM!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztásban Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület