www.cvonline.hu

Termékmenedzser gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1062791
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával, dokumentum- és információkezeléssel foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk termékmenedzser gyakornokot.

Feladatok:

  • Szoftveres megoldásokat támogató termékmenedzser munkájának segítése
  • Az értékesítési csapat támogaása belső termékmarketing révén
  • Belső tréningek szervezése
  • Kampányok utókövetése, ügyfélvisszajelzések összegyűjtése, értékelése
  • Árajánlatok készítése
  • Havi kimutatások készítése és ellenőrzése
  • IT üzleti megoldásokhoz kapcsolódó marketing anyagok és esettanulmányok készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Rendelésekhez kapcsolódó információk összegyűjtése
  • Adminisztrációs csapattal való együttműködés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti min. 20 órában (napi 4 óra) rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (marketing, informatika vagy műszaki menedzser szakon) még legalább egy évig
  • IT érdeklődés
  • Magas szintű MS Office tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk Neked

  • Hosszú távú karrierépítési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet (műszaki specialisták, professzionális back office, új és újabb technológiák)
  • Termék-portfólió szoftveres termékmenedzsmentjében való aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás
  • Gyakornoki fizetés

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre a oozíció megjelölésével.