www.cvonline.hu

Termékmenedzser- E- csatornák

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Termékmenedzser- E- csatornák munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó elektronikus és mikrofizetési megoldások, termékek fejlesztése, gondozása (különös tekintettel: netbank, mobil applikációk);
  • Piaci trendek nyomon követése, megvalósítási lehetőség vizsgálata;
  • Szoros együttműködés és részvétel az anyavállalat e-channel projektjeiben;
  • Termékcsoportjához kapcsolódó fejlesztések üzleti specifikációjának elkészítése, a fejlesztések mérföldköveinek folyamatos nyomon követése, a fejlesztések üzleti tesztjeinek végrehajtása
  • A fejlesztések bevezetéséhez kapcsolódó szabályozások és felhasználói dokumentációk elkészítése, valamint marketing és kommunikációs tevékenységek koordinálása

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen (e-csatornák, mobilfizetés/ mobil applikációk) szerzett legalább 3-4 éves tapasztalat
  • Projektvezetésben - projekt koordinációban szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Személyiségbeli elvárások

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Innovatív személyiség, technikai gadget-ek iránt érdeklődés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő