www.cvonline.hu

Termékmenedzser Diák Gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1156589

Feladatok:

  • Segítség az új termékek (hardware/software) bevezetésében
  • Részvétel a Konica Minolta piacvezető nyomdaipari rendszereinek és szoftveres megoldásainak tesztelésében
  • Marketing és műszaki anyagok fordítása, megszerkesztése
  • Professzionális bemutatótermünk menedzselésében való aktív közreműködés
  • Részvétel szakmai rendezvényeink műszaki előkészítésében
  • Az értékesítői csapat szakmai, műszaki támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Érdeklődés a műszaki dolgok iránt
  • Középfokú angol nyelvtudás főleg írásban
  • Pontosság, kreativitás, pozitív attitűd

Juttatások:
  • 1 éves gyakornoki programot – heti 20 órás rugalmas munkaidőben
  • Multinacionális környezetet
  • Új technológiák megismerését
  • Orientálódást értékesítés vagy sales support terület felé
  • Folyamatos belső képzéseket, tanulási lehetőségeket
  • Laptopot, telefont

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos IT alapismeret
  • Adobe InDesign ismerete

Nyelv:
  • Angol

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése