www.cvonline.hu

Termékmenedzser asszisztens

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Háztartási készülékekkel foglalkozó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Részvétel a háztartási termékmenedzsment munkájában
  • Német/angol nyelvű fordítási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás partnercégekkel
  • Használati utasítások, prospektusok ellenőrzése
  • Elektronikus rendszerek frissítése és nyomtatott tartalmak kezelése
  • Adatbázis építés
  • Árlisták készítése, aktualizálása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felsőfokú német nyelvismeret, írásbeli készségek előnyben
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Office program magabiztos ismerete
  • Precíz adminisztrációs készség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • 2-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló elsősorban írásbeli - kommunikációs készség
Juttatások:
  • Sokoldalú munkakör
  • Jó munkahelyi légkör
  • Részben home office munkavégzési lehetőség

Munkaidő:

  • Napi 8 óra, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -