www.cvonline.hu

Termékmenedzser Asszisztens

  • A hirdetés 308 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. külföldi lapokat és könyveket forgalmazó leányvállalata részére

munkatársat keres.

 Főbb feladatok:

  • Termékmenedzserek munkájának segítése
  • Elszámolások, statisztikák és elemzések készítése
  • Áru érkezések ellenőrzése, megrendelések és reklamációk kezelése
  • Beszerzések, értékesítés támogatása
  • Kiadókkal való kapcsolattartás
  • Más csoportokkal való együttműködés

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Legalább középfokú végzettség, és/vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete (kiemelten: magas szintű Excel)
  • Magas szintű angolnyelv-tudás (írásban és szóban)

Képességek:

  • Kiemelten precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
  • Határidők szigorú betartása
  • Kimagasló kommunikációs és együttműködési képesség
  • Nagyfokú terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Weboldal kezelési, szerkesztési tapasztalat

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény valamint a pozíció megjelölésével 2016. május 8-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő