www.cvonline.hu

Termékmenedzser (angol nyelvtudással) (TV-7174)

  • A hirdetés 375 napja lejárt

A hazai pénzintézeket között kiemelkedő feladat és felelősségkörű partnercégünk részére

Termékmenedzser

kollégát keresünk.

Feladatok

  • Termékek menedzselése (visszamérés, árazás, fejlesztés), különös tekintettel a banki tevékenységre.
  • Jogi és compliance jellegű megfelelések termék oldali biztosítása.
  • Projektek koordinálása, vezetése.
  • Stratégiai és döntés előkészítő anyagok elkészítése és előterjesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum angol középfok (írásban és szóban)
  • Nyitottság az új feladatokra
  • Együttműködő személyiség
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol