www.cvonline.hu

Termékmenedzser – biztosítási termékek

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Termékmenedzser – biztosítási termékek munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Hatáskörébe tartozó termékek (biztosítások) / partneri kapcsolatot érintő folyamatok fejlesztése, rendszeres elemzése, javaslattétel az új folyamatokra és folyamatmódosításokra vonatkozóan;
  • Kapcsolattartás a hatáskörébe tartozó leányvállalati termékek kapcsán az illetékes leányvállalati vezetőivel;
  • Vonatkozó szabályzatok-információk kidolgozása / naprakészen tartása, az információ eljuttatása az érintetteknek, Intraneten történő karbantartása;
  • Aktív közreműködés a hatáskörébe tartozó termék/partner jutalékmegállapodásának-szabályzatának elkészítésében;
  • Közreműködés jutalék-elszámolásban;
  • Hatáskörébe tartozó termék / partneri kapcsolatot érintő értékesítési tervek kialakításában részvétel, azok teljesítésének nyomon követése – elősegítése;
  • Marketing akciók, incentive akciók szervezése az értékesítési tervek megvalósulása érdekében;
  • Értékesítés támogató eszközrendszer kialakítása, valamint bevezetésének koordinálása;
  • Értékesítési adatok áramlásának- rendszeres riportálásának biztosítása;
  • Oktatások szervezése;
  • Az üzletághoz kapcsolódó valamennyi szabályozás (belső szabályozás és jogszabály) betartása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú diploma (közgazdasági, pénzügyi, kereskedelmi, jogi);
  • Értékesítési tapasztalat;
  • Banki és biztosítási termékek / szolgáltatások ismerete (lakossági).

Személyiségbeli elvárások

  • Önállóság;
  • Jó szervezési és megvalósító képesség;
  • Kitűnő kommunikációs és prezentációs képesség;
  • Jó kapcsolatteremtő képesség.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő