www.cvonline.hu

Termék/Marketing Menedzser

  • A hirdetés 1244 napja lejárt

A del Pierre Central Europe 2004-es megalakulása óta a vállalat dinamikus fejlődése eredményeként a magyar élelmiszer kereskedelem egyik legmeghatározóbb szereplőjévé vált. Az elmúlt évek során elért pozíció és a folyamatos innovációnak köszönhetően a vállalat hazai és nemzetközi márkagyártók képviseletét látja el, valamint egyedi sajátmárkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeinek megfelelően.

Cégünk által forgalmazott termékportfólió bővítése miatt, csapatunk bővítéséhez most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külföldi gyártó cégek marketing osztályával, angol nyelven
  • Marketing stratégia felállítása a különböző márkákra vonatkozóan
  • A cég import márkáihoz kapcsolódó marketing kommunikációs feladatok koordinálása
  • Versenytársak figyelése, piaci trendek követése
  • Elemzések, jelentések készítése
  • Az értékesítési alaptevékenység támogatása prezentációs anyagok készítésével
  • Új trendek, termékek felkutatása, sales munkájának segítése
  • Termékbevezetés előkészítése
  • Csomagolás-tervezés koordinálása, kreatív stúdióval való kapcsolattartás
  • A marketing és trade marketing stratégia megalkotása, megvalósítása és aktív irányítása
  • Kapcsolattartás a kreatív és média ügynökségekkel
  • Promóciók, kampányok, ösztönzők és aktivitások menedzselése
  • Vevő specifikus megoldások, eszközök kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termék- és piacismeret
  • Motivált, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • Önálló munkavégzés, vezetői ambíciók
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Élelmiszerforgalmazó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Ha fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatban szeretne dolgozni, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol