www.cvonline.hu

Termékmanager

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk újonnan nyíló Szerzám-, és Garázsipari, valamint Ipari csapágy üzletágaiba BUDAPESTI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres 1-1 fő munkatársat:

TERMÉKMANAGER

Feladatok:

  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Rendelések készítése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Rendelés-visszaigazolások ellenőrzése, hátralékok egyeztetése
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése a beszállítókkal
  • Beszerzést igazoló szelvények ellenőrzése
  • Új termékek, beszerzési árak rendszerbe illesztése
  • Javaslattétel új beszállító, márkanév bevezetésére

Elvárások:

  • Erős számítógépes és adatbázis kezelési ismeretek (Excell, Access)
  • Műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • A területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • A helyi piac és a főbb beszállítók ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, felelősségteljes gondolkodásmód
  • Önállóan és csapatban is jó teljesítőképesség

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő, piacvezető cég nyújtotta perspektíva
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva, az Unix Autó Kft. Magyarország kirendeltséget megjelölve, a Megjegyzés rovatban az üzletágat feltüntetve (szerszám) töltheti fel adatbázisunkba:

                      Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol