www.cvonline.hu

Termékmanager

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak.

Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TERMÉKMANAGER

Feladatok:

  • Új beszállítók versenyeztetése, kiválasztása
  • Kínálatelemzés
  • Konkurencia fejlesztési irányainak figyelése, az információk továbbítása
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Versenytársak árainak, árstratégiájának figyelése, elemzése
  • Javaslattétel új beszállító, márkanév bevezetésére

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Erős számítógépes és adatbázis kezelési ismeretek (Access, Excel)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, felelősségteljes és proaktív gondolkodásmód
  • Önállóan és csapatban is jó teljesítőképesség

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő, piacvezető cég nyújtotta perspektíva
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelmi csomag

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva, töltheti fel adatbázisunkba:     Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő