www.cvonline.hu

Termékkontroller (Veszprém)

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Veszprém megyei fémmegmunkálással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Termékkontroller munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Termék árképzés és eredményszámítás (új és meglévő termékek esetén is, beszerzési és gyártási alapadatok ellenőrzése)
  • Termék elő- és utókalkulációk készítése
  • Üzleti kulcsadatok (pl. termelékenység) gyűjtése és ellenőrzése
  • Beruházás gazdaságossági számítások elkészítése
  • Részvétel a havi és negyedéves jelentések elkészítésében valamint az üzleti tervezésben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (angol előnyt jelent)
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód és elemzőkészség
  • Magabiztosság és meggyőzőképesség
  • Műszaki ismeret előnyt jelent

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő