Termékkoncepció senior menedzser (pénzügyi és fizetési szolgáltatások)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1003386
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • A pénzügyi termékek és modern fizetési megoldások témakörére fókuszáltan új üzleti lehetőségek felkutatása, beérkező ötletek elemzése, termékkoncepciók kialakítása, üzleti konstrukciók, modellek és javaslatok kidolgozása, kiemelt hangsúlyt helyezve a keresleti és ügyfél-oldali aspektusokra
  • Új pénzügyi, fizetési termékek definiálása, konkrét termékjavaslatok üzleti megfogalmazása, ezek eljuttatása az ötlet fázisból a megvalósításra kész termékkoncepcióig
  • A termékek tartalmi elemeinek szegmensekhez illeszkedő kialakítása, az ügyfél oldali szempontok feltérképezése és megjelenítése
  • Piaci és versenykörnyezet feltérképezése (különös tekintettel az online / digitális pénzügyi és fizetési megoldásokra), célcsoportok és felhasználói igények beazonosítása, benchmark megoldásokról szerzett információk és tapasztalatok beépítése, globális trendek feltárása, aktuális fogyasztói trendek, tendenciák, folyamatok nyomon követése és leképezése a koncepcióalkotás során
  • Ügyfél attitűdök, viselkedésminták, ügyfél-visszajelzések megismerése és megértése, releváns usecase-ek azonosítása, ezek beépítése a termékkoncepcióba a termékfejlesztés során
  • A koncepcióalkotás projekt jellegű összefogása és a termékfejlesztés concept owner jellegű menedzselése, a projekthez delegált szakértőkből álló team irányítása, koordinálása, kapcsolattartás és kooperáció a társszervezetekkel
  • A koncepcióalkotás során felmerülő potenciális partneri kör azonosítása, partneri kapcsolatok kialakítása
  • A koncepcionálás során kialakítandó üzleti terv, valamint üzleti specifikáció elkészítése
  • A termékkoncepciók gyakorlati megjelenítésére irányuló prototyping tevékenység aktív szakmai támogatása
  • A koncepcionális fázisban lévő pénzügyi és fizetési termékek vonatkozásában nemzetközi kapcsolattartás a Deutsche Telekom és leányvállalatai felé, a téma képviselete csoporton belüli nemzetközi fórumokon és egyeztetéseken
PROFIL
  • Felsőfokú gazdasági / üzleti végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzügyi, fizetési termékek vonatkozásában szerzett több éves termékfejlesztési illetve termékmenedzsment tapasztalat
  • A pénzügyi / fizetési piac alapos ismerete, új piaci, fogyasztói és termék trendek, tendenciák, új digitális termékek és szolgáltatások ismerete
  • Innovatív szolgáltatások iránti érdeklődés és affinitás

Kategória
IT / Informatika
Régió