www.cvonline.hu
Termékkoncepció senior menedzser (konvergens kommunikáció)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1003319
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • A konvergens kommunikáció (hang, üzenet, videó kapcsolatot és egyéb kiegészítő funkciókat magában foglaló kommunikációs megoldások) témakörére fókuszáltan új üzleti lehetőségek felkutatása, beérkező ötletek elemzése, termékkoncepciók kialakítása, üzleti konstrukciók, modellek és javaslatok kidolgozása, kiemelt hangsúlyt helyezve a keresleti és ügyfél-oldali aspektusokra
  • Új, a konvergens kommunikáció témaköréhez tartozó termékek definiálása, termékjavaslatok üzleti megfogalmazása, ezek eljuttatása az ötlet fázisból a megvalósításra kész termékkoncepcióig
  • A termékek tartalmi elemeinek szegmensekhez illeszkedő kialakítása, az ügyfél oldali szempontok feltérképezése és megjelenítése
  • Piaci és versenykörnyezet feltérképezése, célcsoportok és felhasználói igények beazonosítása, benchmark megoldásokról szerzett információk és tapasztalatok beépítése, globális trendek feltárása, aktuális fogyasztói trendek, tendenciák, folyamatok nyomon követése és leképezése a koncepcióalkotás során
  • Ügyfél attitűdök, viselkedésminták, ügyfél-visszajelzések megismerése és megértése, releváns usecase-ek azonosítása, ezek beépítése a termékkoncepcióba a termékfejlesztés során
  • A koncepcióalkotás projekt jellegű összefogása és a termékfejlesztés concept owner jellegű menedzselése, a projekthez delegált szakértőkből álló team irányítása, koordinálása, kapcsolattartás és kooperáció a társszervezetekkel
  • A koncepcióalkotás során felmerülő potenciális partneri kör azonosítása, partneri kapcsolatok kialakítása
  • A koncepcionálás során kialakítandó üzleti terv, valamint üzleti specifikáció elkészítése
  • A termékkoncepciók gyakorlati megjelenítésére irányuló prototyping tevékenység aktív szakmai támogatása
  • A koncepcionális fázisban lévő konvergens kommunikációs termékek vonatkozásában nemzetközi kapcsolattartás a Deutsche Telekom és leányvállalatai felé, a téma képviselete csoporton belüli nemzetközi fórumokon és egyeztetéseken
PROFIL
  • Felsőfokú gazdasági / üzleti végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 6-8 év telekommunikációs termékek mentén szerzett szakmai tapasztalat
  • A konvergens kommunikáció témakörébe tartozó termékek vonatkozásában szerzett több éves termékfejlesztési illetve termékmenedzsment tapasztalat
  • A telekommunikációs piac alapos ismerete, új fogyasztói és termék trendek, tendenciák, új konvergens termékek és szolgáltatások ismerete
  • Innovatív szolgáltatások iránti érdeklődés és affinitás

Kategória
IT / Informatika
Régió