www.cvonline.hu

Termékkereskedő felhő alapú szolgáltatáshoz

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.29.
Jelentkezési határidő: 2014.10.07.
Hirdetés azonosító: 827901

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardware szállító piac egyik legjelentősebb szereplője, és a Microsoft egyik legfontosabb magyarországi partnere.

Feladatok:

Számukra keresünk egy innovatív, felhő alapú megoldás értékesítését végző kollégát.
- Szolgáltatás megismerése
- Gyártóval való szoros kapcsolattartás
- Meglévő ügyfélkörnek (250+ felhasználó) a termék bemutatása és értékesítése

Elvárások:

- Korábbi, közepes vállalatok számára végzett értékesítési pozícióban szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Havi díjas szolgáltatás, illetve Microsoft termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
- IT affinitás
- Angol nyelvtudás
- Lelkes, kitartó személyiség
- Jó kommunikációs készség
- Multinacionális kultúrában szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján