www.cvonline.hu

Termék/Kereskedelmi Specialista - Magyarország

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Több ezer mezőgazdasági gép- és alkatrészkereskedő, importőr, gépgyártó bízik a Kramp szolgáltatásában szerte Európában. És jó okkal teszik mindezt. Mint a legnagyobb európai mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti és OEM gépalkatrész forgalmazóként a hatékony logisztika és a széleskörű szolgáltatás jellemez minket. Mi a  sikerünk titka? Munkavállalóink! Vállalati kultúránkban valamennyi munkavállalónk személyes felelősségével és egyéni erősségével járul hozzá cégünk sikeréhez. Rövid távolságok, nyitott ajtók, egyszerű hierarchia és kellemes, nyugodt légkör. Ez teszi a Kramp-ot, és több mint 2400 munkavállalónkat elégedetté!

Dinamikusan fejlődő cégünk a következő pozíció betöltésére keres jelentkezőt:

Azonnali kezdési lehetőség kecskeméti irodánkban.

Munkaköri feladatok:

  • telefonon, emailen, közösségi médián keresztül beérkező ügyfél kérések kezelése, termékekkel, szolgáltatásokkal, megrendelésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása, reklamációk, garanciális ügyek kezelése, árajánlatok készítése
  • ismeretek bővítése és frissítése egy adott termékcsoport termékeiről és kínálatáról
  • segítségnyújtás az ügyfeleknek, hogy megfelelően használhassák eszközeinket, egyedi ajánlatok készítése, technikai megoldások nyújtása, számítások készítése, tanácsadás
  • egyéb adminisztratív feladatok mint megrendelések, visszaküldések feldolgozása, adatbevitel és adatbázis karbantartás
  • együttműködés a kereskedelmi képviselőkkel valamint  a külföldi társosztályokkal az ügyfelek műszaki és kereskedelmi kérdéseinek megválaszolása érdekében
  • akciók támogatása
  • munkatársak és ügyfelek képzése (Kramp Academy)
  • vevői elégedettség növelése, lehetőségek kiaknázása a cég számára

Szükséges készségek és képesítések:

  • legalább középfokú végzettség, preferáltan kereskedelmi/ mezőgazdasági / műszaki területek valamelyikén vagy hasonló munkakörben/ területen szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • kiváló MS Office ismeretek, más szoftveres alkalmazások használatának készsége
  • jó időbeosztási képesség, magas fokú precizitás
  • jól szervezett, struktúrált gondolkodásmód
  • minimum középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk Önnek:

  • változatos munkalehetőség egy növekvő, ambíciózus vállalatnál, amely teret ad a személyes fejlődésnek és gondolkodásnak
  • kitűnő munkaköri környezet és elkötelezett munkatársak
  • versenyképes jövedelem

Felkeltettük érdeklődését? Jelentkezzen!

Kérjük, küldje el angol nyelvű jelentkezését a lehetséges munkakezdés időpontjának és fizetési igényének megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Kramp Sp. z o.o., Human Resources