www.cvonline.hu

Termékkalkulátor (P_15/04_PK)

  • A hirdetés 736 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

 Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • Termékkalkuláció, ármeghatározás, ajánlatok készítése.
  • Utókalkulációk készítése.
  • Költséganalízis, költségcsökkentő optimalizálási lehetőségek kidolgozása.
  • A kalkulációhoz szükséges árajánlatkérés a beszállítótól, ezen ajánlatok szakmai előkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú üzleti és/vagy műszaki végzettség.
  • Min. 2 év gyakorlati tapasztalat termékkalkulációban.
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban.
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés, összefüggések felismerése és ezek alkalmazása a munkavégzés során.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és német nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német