www.cvonline.hu
Termékgazda
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.05.19.
Jelentkezési határidő: 2016.05.30.
Hirdetés azonosító: 1033291
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Az egyik nemzetközi cégcsoport magyarországi tagjának csapatába keresünk határozatlan időre új szakembert Termékgazda pozícióba.

Feladatok

  • Az egyes üzleti területek fejlesztési igényeinek, folyamatainak felmérése és specifikálása

  • A specifikált fejlesztési igények teljes körű koordinálása (fejlesztési folyamat végigkövetése fejlesztésen és tesztelésen át az üzleti bevezetésig, a folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és a fejlesztés között)

  • Javaslattétel kidolgozása az egyes rendszerek fejlesztésére

  • Hatáskörbe tartozó informatikai rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatoknak a részletes megismerése

  • Folyamatszervezési ismeretek elsajátítása

  • A felhasználói tesztelések támogatása

  • A rendszerekben előállt incidensek dokumentálása

  • Az üzleti folyamatokban tapasztalt anomáliák megkeresése és azokra megoldás keresése

  • Egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek kapcsolattartóival, vezetőivel

  • Részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában

  • Projektek kapcsán oktatások lebonyolítása
  • Elvárások

  • Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség

  • Termékgazda pozícióban szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat

  • IT fejlesztési projektben szerezett szakmai tapasztalatot, projektvezetési módszertan ismeret

  • SQL lekérdező nyelv kiemelkedő ismeretét

  • Kiemelkedő szakmai kommunikációs képességet

  • Specifikáció készítésben szerzett tapasztalat (user story, fejlesztési specifikáció, felhasználói leírás készítése)

  • Magabiztos számítógépes ismeretek (SQL, Office termékek)

  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód

  • Változásorientált környezetre való nyitottság

  • Precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés, jó stressz tűrő képesség

  • Angol nyelvtudást (főként írásban)

  • Folyamatok, technológiák gyors adaptálása

  • Előnyök

  • Fejlesztői tapasztalat

  • Agilis ismeretek

  • Specifikációs és rendszertervezési tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Hosszú távú munkalehetőséget

  • Egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet - karriermenedzsmentet

  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget

  • Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget

  • Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket

  • Biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet

  • Jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet

  • Dinamikusan fejlődő, lendületes szellemiségű csapatot

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió