www.cvonline.hu

Termékfüggesztő szalagok kihelyezése és árufeltöltés

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 870904

Magyarország hosszú évek óta egyik piacvezető munkáltatójához, Budapestre keresünk DIÁK munkatársakat az alábbi feladatokra :

Feladatok:

  • Termékfüggesztő szalagok kihelyezése és feltöltése
  • Termékek magyar nyelvű címkével való ellátása
  • Ajándékkosár előkésztéséhez szükséges feladatok segítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Jó munkakörülmények
  • Budapest több területéről ingyenesen biztosított utazás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00-16:30
  • Heti egy munkanap vállalása
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XX. kerület

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése . A tárgyban jelölje meg MEGATES .