www.cvonline.hu

Termékfelelős

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A CLH Kft

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • A képviselt termékek műszaki ismereteinek elsajátítását követően, a munkatársak és üzleti partnerek műszaki terméktámogatásának folyamatos és naprakész biztosítása.
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, információáramlás biztosítása, a beszállítók rendszeres időközönkénti látogatása, illetve fogadása.
  • A képviselt termékekkel kapcsolatos műszaki dokumentációk naprakészen tartása, vállalati termékadatbázisok gondozása, fejlesztése.
  • A munkatársak és a külföldi beszállítók közötti gördülékeny kommunikáció elősegítése.
  • Vállalati oktatások szervezése és megtartása, termékismertetők, prezentációk készítése.
  • Idegen nyelvű termékdokumentációk fordítása, magyar nyelvű kiadványok szerkesztése.
  • Reklámok készítése.
  • A fenti feladatokhoz kapcsolódó irodai adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Műszaki érdeklődés.
  • Minimum középfokú műszaki (épületgépész, gépész) végzettség.
  • Jó kommunikációs és kifejezőképesség.
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Meggyőző tárgyalási készség, határozott, pozitív személyiség.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Képesség a csapatmunkára, ugyanakkor az önálló, szisztematikus munkavégzésre.
  • Rendszerszemlélet.
  • Szépérzék, kreatív gondolkodásmód.
  • Új ismeretekre megszerzésére törekedő személyiség.
  • 1-4 napos külföldi kiküldetésekre való hajlandóság.

Előny:

  • Épületgépész mérnöki, vagy egyéb műszaki felsőfokú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat.
  • Felsőfokú angol nyelvtudás.
  • További idegen nyelv (elsősorban német, francia, olasz) ismerete.
  • Kiadványszerkesztő programok ismerete.
  • Integrált ügyviteli, CRM programok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok, szakmai kihívások.
  • Támogató, pozitív légkör.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Egyéb juttatások.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz benyújtásával, fizetési igény megjelöléssel az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Marketing / Reklám / Média / PR
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol