www.cvonline.hu

Termékfelelős

  • A hirdetés 735 napja lejárt

Az eBolt Internetes Műszaki Áruház munkatársat keres a következő munkakörbe:

Elvárások:

  • kereskedelemben szerzett tapasztalat (lehetőleg műszaki területen)
  • min. középfokú végzettség
  • határozott, ügyfélorientált fellépés, kereskedelmi véna
  • felhasználói szintű számítógép- és irodai szoftverismeret

Feladatok:

  • az eBolt által forgalmazott termékkör gondozása az áruház választékában
  • ár- és termékinformációk karbantartása
  • akciók szervezése
  • megrendelések előkészítése beszerzéshez
  • telefonos és e-mailes ügyfélszolgálat
  • garanciális ügyintézés

A feladatok elvégzése az eBolt webes adminisztrációs felületén történik.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő munkahely
  • Új szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát a következő címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő